Ücretsiz Sanal Telefon Numarası Almanın 4 Yolu Uygulama Kullanarak

Yeteneklieller

Administrator
Yönetici
Aşağıda belirtilen uygulamalar üzerinden sanal telefon numarası aldıktan sonra WhatsApp’ı bu uygulamalardan aldığınız numara ile aktifleştirmek için normal bir WhatsApp numarasını aktifleştirir gibi bir yol izliyorsunuz. Aldığınız numarayı WhatsApp’a girip uygulamaya gelen SMS kodu ile aktifleştirebilirsiniz.

Sanal Telefon Numarası Almanın Yolları
1. Secure Messenger SafeUm (Sanal Telefon Numarası)
Android ya da İOS’un uygulama marketinden indirip, uygulamaya üye olduğunuzda size bir sanal numara veriyor. Bu numaraya gelen aramaları ve mesajları görebiliyorsunuz. Ancak, siz arama yapmak ya da mesaj atmak isterseniz uygulamanın ücretli kredilisini almalısınız.

2. Virtual SIM
Virtual SIM uygulaması, 38 ülkeye ait sanal numara verebiliyor. Ayrıca, uygulama üzerinden 1 gün için +1 (ABD) kodlu ücretsiz sanal telefon numarası alabilirsiniz. Bu uygulama özellikle yurtdışındayken kendi sim kartınız kullanım dışıyken, sanal telefon numarası alarak, çeşitli uygulamaları doğrulayabilmenizi sağlıyor. En büyük avantajı ise Virtual SIM kullanıcıları arasında arama ve mesajlaşmayı da tamamen ücretsiz yapabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmayanlara yapacağınız arama ve mesaj gönderimi ise ücretli.

3. SMS Recieve Free
SMS Recieve Free, sanal telefon numarası servislerinden biri ancak uygulama değil, tarayıcı tabanlı. SMS Recieve Free, özellikle, WhatsApp gibi uygulamaları doğrulayacak herhangi bir numara arayanlar için çok kullanışlı. Servis üzerinde numaralar her ay yenileniyor ve tamamen ücretsiz.

4. TextNow
TextNow uygulaması, ABD ve Kanada içinde kullanabileceğiniz +1(ABD) kodlu bir sanal numara veriyor. Wi-Fi bağlantısı ile ABD ve Kanada numaralarına ücretsiz arama yapabiliyor, mesajlaşabiliyorsunuz. ABD ve Kanada dışındaki numaralarla telefon görüşmesi yapmak ve mesajlaşmak istiyorsanız düşük ücretler ödüyorsunuz.
 
Üst