Sadakatsiz Hangi Başrol Oyuncusu Diziden Ayrılacak Mı?

Yeteneklieller

Administrator
Yönetici
Nil’i Selçuk’tan kurtarmak isteyen Asya Nil’i şehir dışına kaçırmak istedi; ancak elinde gps verileri olan Selçuk Nil’i buldu. Nil Selçuk’tan artık çok sıkılmıştı ve artık bu işi bitirmek istiyordu; ancak Selçuk bir türlü Nil’den vazgeçmiyordu. Nil Selçuk’tan kurtulmak isterken kendini bir inşaatın tepesinde buldu. Nil’in kendini atmasından korkan Volkan da Nil’i Selçuk’un elinden kurtarmak istedi. Nil’i son anda düşmekten Volkan kurtarmasa da Selçuk’ta Nil’i kurtarmak istedi ancak Selçuk 3. kattan aşağı düştü. Peki Sadakatsiz dizisinde Selçuk ölecek mi?
Sadakatsiz dizisinde şuanda kimse ölmeyecek. Selçuk inşaattan düşse de yaralı olarak kurtulacak ve dizi de kötülüklerini yapmaya kaldığı yerden devam edecek. Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosundan şuanda ayrılacak bir oyuncu yok.
Sadakatsiz dizisi başrol oyuncuları Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un haziran 2021’e kadar yapımcı Med Yapım ile sözleşmesi var bu nedenle de üç oyuncunun da Sadakatsiz dizisinden ayrılması gibi bir durum söz konusu değil.
Sadakatsiz dizisinde 2. sezon çalışmaları da hız kazandı. Sadakatsiz dizisi yapımcısı Med Yapım dizide hikayesi devam eden tüm oyuncular ile 2. sezon için sözleşme imzalamaya başladı. Bu da Kanal D’nin her şartta Sadakatsiz dizisine 2. sezon onayı verdiğini gösteriyor.
 
Konuyu başlatan Benzer konular Forum Yorumlar Tarih
Yeteneklieller Yerli Yayın Platformu Gain Hangi Dizi ve Programlar Olacak? Diziler - Dizi Tartışmaları 0
Üst